Попівський заклад загальної середньої освіти І-ІI ступенів
Маньківської селищної ради Черкаської області

План заходів

Затверджую:

директор    школи

О.І. Накльока

План заходів

Попівського ЗЗСО І – ІІ ступенів

по  протидії  та запобіганню торгівлі

людьми та наданню допомоги постраждалим

на  2021 рік

Зміст роботи

Строки проведення

Відповідальні за проведення

1.

Організувати проведення інформаційно-просвітницької роботи  серед  школярів навчального закладу, щодо  можливостей ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми.

2.

Забезпечити інформування батьків про роботу телефону довіри, який розміщено на офіційному сайті http://polyanska-gromada.gov.ua (ст.10 Гаряча лінія Громадської організації «Ла Страда-Україна») для реагування на факти торгівлі людьми.

3.

Організувати проведення роз’яснювальної роботи з дітьми, які потребують соціального захисту та їх батьками чи опікунами, щодо запобігання та попередження торгівлі людьми.

4.

Провести виховні години „Як не стати жертвою работоргівлі”; «Насильство в сім’ї – злочин проти людини»

Голубенко О.А.

5.

Серед учнів 6 – 9 класів організовувати  психолого-педагогічні бесіди, групові тренінги з питань попередження торгівлі людьми;

Богурська С.С.

Миронюк О.М.

6.

Організувати перегляд документальних фільмів та роликів соціального спрямування з  подальшим обговоренням «Станція призначення - життя», «Торгівля жінками», «Третє тисячоліття – рабство існує», «Торгівля людьми – це може трапитись з кожним»;

7.

Оформлення в шкільній  бібліотеці тематичної виставки до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми (18 жовтня).

Жовтень 2021року

8.

Виставка плакатів «Торгівля людьми – як цьому запобігти»

Жовтень 2021року

Жайворонок Т.В.

9.

Організувати та провести із дітьми бесіди: «Обережно! Незнайомець», «Що таке насилля в сім’ї?»

Онуфрієнко Н.Д.

Лавренчук Р.А.

Цюра В.Г.

10.

Про проведену роботу інформувати на шкільному сайті.

Воронецький М.В.